Archiwum październik 2002, strona 1

paź 30 2002 FC Liverpool - Valencia CF
Komentarze: 0

Dziś mecz o 20:45 FC Liverpool - Valencia CF. Miejmy nadzieje, że Liverpool wygra. Grają na Anfield, więc będzie łatwiej. Liverpool nie musi wygrać tego meczu, ale wtedy będą musieli wygrać za tydzień z FC Basel na wyjeździe. Chyba że Basel przegra z Spartakiem Moscov. Dawno do was nie pisałem. Problemy techniczne i nie chęć. Teraz już zaczynam, jak widzicie są loga obu drużyn, no już trochę się skumałem z grafiką. Jeszcze dziś do was napisze. Mecz leci na Polsacie o 20:45, więc zapraszam wieczorem przed TV. Niestety nie będzie relacji Live :-(. Ale spox, wkrótce blog się zupełnie zmieni.

wievior : :
paź 22 2002 Jednak nie. :-(
Komentarze: 1

Ergic po raz drugi wpisuje się na liste strzelców, strzela wyrównującą bramke w 90' minucie. Valencia remisuje juz tylko z FC Basel. Mecz już się skończyl. No nic.