Najnowsze wpisy, strona 2

paź 22 2002 Jednak nie. :-(
Komentarze: 1

Ergic po raz drugi wpisuje się na liste strzelców, strzela wyrównującą bramke w 90' minucie. Valencia remisuje juz tylko z FC Basel. Mecz już się skończyl. No nic.

Komentarze: 0

Valencia CF wygrywa w meczu ligi mistrzów na FC Basel 2:1. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Ergic 32'(FC Basel). Jednak radość miejscowych nie trwała długo już w 35 minucie na liste strzelców wpisał się zawodnik Valencii Bajara. W 72 minucie gola strzela Torres. mecz jeszcze się nie skończył, ale prawdopodobnie taki wynik pozostanie do końca meczu. Jeżeli Valencia wygra ten mecz. Liverpool będzie miał przewage na Fc Basel 3 punktów, jeżeli Valencii sie nie uda i zremisuje bedą to tylko 2 punkty.

wievior : :
paź 22 2002 Liverpool wygrał!!!
Komentarze: 6

Liverpool wygrał mecz ligi mistrzów ze spartakiem Moskwa. Try gole zdobył Michael Owen. W 23 minucie gola strzela Daniszewski, niedługo potem w 27 minucie wyrównuje Owen. W drugiej połowie z rzutu wolnego strzela Hypiia i dobija Owen, i na koniec w 90 minucie jeszcze raz na liste strzelców wpisuje się Owen! Liverpool długo grał w defensywie. Jestem happy, teraz tylk oz niecierpliwościa czkam na macz Basel - Valencia. Mecz byważny jeżeli liveprool nie wygral by tego meczu mialby bardzo marne szanse na gre w drugiej runsdie ligi mistrzow. Tabela grupy b po tym meczu wyglada tak: