Archiwum 22 października 2002

paź 22 2002 Jednak nie. :-(
Komentarze: 1

Ergic po raz drugi wpisuje się na liste strzelców, strzela wyrównującą bramke w 90' minucie. Valencia remisuje juz tylko z FC Basel. Mecz już się skończyl. No nic.

Komentarze: 0

Valencia CF wygrywa w meczu ligi mistrzów na FC Basel 2:1. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Ergic 32'(FC Basel). Jednak radość miejscowych nie trwała długo już w 35 minucie na liste strzelców wpisał się zawodnik Valencii Bajara. W 72 minucie gola strzela Torres. mecz jeszcze się nie skończył, ale prawdopodobnie taki wynik pozostanie do końca meczu. Jeżeli Valencia wygra ten mecz. Liverpool będzie miał przewage na Fc Basel 3 punktów, jeżeli Valencii sie nie uda i zremisuje bedą to tylko 2 punkty.